İ.S.T. İşçi Sağlığı ve Teçhizatı San. ve Tic. Ltd. Şti. firması olarak vizyonumuz ülkemizde kendi alanında lider konumdaki kurumsal bir şirket olmak ve yurt dışında da ülkemizi prestijli bir şekilde temsil etmektir.

Misyonumuz ise yurt içi ve dışındaki müşterilerimize katma değeri yüksek, standartlara uygun ve güvenilir ürünler sunarak, Türkiye’nin işçi sağlığı malzemeleri üretimi alanında dışa bağımlılığını azaltıp ekonomik büyümeyi destekleyen üretici bir firma olmaktır.

İ.S.T. üst yönetimi tarafından belirlenen kalite politikası, İST’ nin amacına uygundur. Kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun ve sistemin sürekli iyileşmesine yönelik taahhütleri içermektedir. Kalite hedeflerinin oluşturulması ve gözden geçirilmesi için bir çerçeve niteliğindedir. İ.S.T. içerisinde tüm çalışanlara iletilmesini, anlaşılmasını ve uygunluğunun sürekliliği için gözden geçirilmesini sağlamak amacıyla eğitimler ve bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır. Politikanın reel firma şartlarına uygunluğunun sağlanmasında kalite hedefleri ve proses hedefleri özel bir önem taşımaktadır. Yönetimin Gözden Geçirmesi faaliyetlerinde politika uygunluk ve etkinliği sürekli değerlendirilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR