ISTEKSTIL® Aktif Fanila - Serin, Kuru Ten için
ISTEKSTIL® Aktif Fanila - Serin, Kuru Ten için

ISTEKSTIL® Aktif Fanila - Serin, Kuru Ten için (40001956)

Marka : İST

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Toplam Stok Adedi : 800
Stok Miktarı : 800

Serin, Kuru Ten için

Çok katmanlı kıyafetlerin giyim konforunu arttırmak için, ISTEXTIL Fanilalarının kullanımını öneriyoruz..

Fonksiyonel ve Termal  İç giysiler® ;  sıcak ve soğuk ortamlarda,  verim kaybetmeden çalışabilmek için tasarlanmıştır. Vücudu sararak teri hızlıca emer ve vücut ısısını sabitler. Su itici yapısıyla çabuk kuruyarak tenin de serin ve kuru kalmasını sağlar.

67% Naylon, 30% Polyester, 3% Elastan

 

 

 

 

Kullanım Amacı: Yazlık

Fonksiyonel ve Termal  İç giysiler® ;  çalışanların, sıcak ve soğuk ortamlarda,  yüksek  verim ile çalışmasına olanak sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Vücudu tam sararak teri hızlıca emer ve ten üstünde  oluşturduğu mikroklima  sayesinde vücut ısısını sabitler. Sentetik ve doğal elyafların  karışımından oluşan ürünler, terin vücuttan uzaklaştırılmasını hızlandırır. Kumaşın örgü tipine göre oluşturduğu kanal yapısıyla nem dışarı daha kolay taşınır. Nefes alabilir ve hafiftir. Elastik yapısıyla hareket özgürlüğü sağlar. Vücut  soğuduğunda tene dokunuşu kuru kalır; ürpermenizi, üşümenizi önler. Yumuşak  dokunuşu ile cilt  dostudur. Yazın serin, kışın sıcak tutar. İç giysiler kimyasal  işlem görmediğinden koruyucu özelliklerini yıkama sonrasında kaybetmez.

 

Aktif fanila, elyaf tipinin oluşturduğu kanal yapısıyla, teri vücuttan uzaklaştırır.  Fanilanın dış yüzeyine iletir. Su itici yapısı ile kuru kaldığından tenin de  kuru kalmasını sağlar. 

 

*Kişisel Koruyucu Kıyafet kullanıcılarının özellikle yoğun terden şikayetlerini azaltmak için tasarlanmıştır.

*Teri vücut yüzeyinden hızla uzaklaştıran, çabuk kuruyan, hava geçişine izin veren yapısı  sayesinde vücudun serin ve kuru kalmasını sağlar.

*Esnek,konforlu tasarımı sayesinde yüksek hareket kabiliyeti sağlar.

*Yaz aylarında kullanımı önerilir. 

 

 

 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR